Rebranding sieci salonów kompleksowej pielęgnacji rzeczy

Branding firmowe
Analiza
Platforma marki
Logo
Tożsamość marki

Nikko to sieć salonów do kompleksowej pielęgnacji Twojej garderoby. Czyszczenie chemiczne, atelier, naprawa i czyszczenie torebek i obuwia. Historia firmy rozpoczęła się w 1997 roku iw tym czasie zgromadziła unikalne doświadczenie, które pomaga sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom zawodowym.

W 2022 roku pomogliśmy firmie przeprowadzić kompleksowy rebranding: zaktualizowaliśmy platformę marki, pozycjonowanie i identyfikację.

img

Wyjątkowa usługa dla wyjątkowych ludzi

Dziś Nikko to pralnia chemiczna, dzięki której nie boisz się spacerować z psem w kaszmirowym płaszczu, rzeźbić ciast czy chodzić w białych spodniach kiedy tylko chcesz. Pralnia chemiczna, która sprawi, że Twoje przedmioty będą wyjątkowe, podczas gdy Ty będziesz budować swoją własną wyjątkowość. Dla tych, którzy cenią siebie, niezależnie od swojego statusu. Dla mieszkańców metropolii, którzy kochają rozważną i osobistą obsługę. Nikko sprawia, że ​​Twoje rzeczy są wyjątkowe, podczas gdy Ty czynisz swoje życie wyjątkowym.

Czas wyjątkowych

Nowe hasło firmy

Nowe logo stało się prostsze, a co najważniejsze bardziej nowoczesne.

Znak, symbolizujący wir wody w pralce, został zachowany, ale zyskał nową formę i miejsce.

img

Stare logo

Nowe logo

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Różnorodne nośniki w stylu korporacyjnym: księgi regulaminów, ankiety, certyfikaty, karty lojalnościowe, zegarki, torby, a nawet podkładki pod mysz zaprojektowane są w jednym łatwo rozpoznawalnym stylu.

img
img
img
img

Rozwiązania zastosowane w identyfikacji zastosowaliśmy również przy tworzeniu nowej strony internetowej firmy. Teraz korzystanie z usług pralni chemicznej, atelier, naprawy i czyszczenia toreb czy butów stało się znacznie łatwiejsze, a sama marka Nikko jeszcze bardziej zbliżyła się do swojego klienta.

Klient

Nikko

Usługi

Branding firmowe

Analiza

Platforma marki

Logo

Tożsamość marki

Data

Grudzień, 2022

Porozmawiajmy o interesach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Z reguły dzieje się to w ciągu dnia roboczego.

Hey, DAB!

Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgadzasz się z polityką prywatności