Nazwa i etykieta cydrów marki DZICZKА

Branding konsumencki
Brand naming
Etykieta
img

«Pierwsza Destylarnia» szykowała się do wejścia na rynek z nowym cydrem, wyprodukowanym wedle jedynej poprawnej metody — naturalnej fermentacji świeżo wyciskanego soku jabłkowego bez żadnych sztucznych dodatków.

Produkt sam w sobie jest obiecujący. Jedyne, co pozostawało to nadać mu dobrą nazwę, która byłaby łatwa do zapamiętania i odzwierciedlała główną zaletę produktu — naturalność.

Z pomocą przyszła nasza agencja i zaproponowała kilka nazw. Klient zatrzymał się na «DZICZKА”, z czego bardzo się cieszymy. Uważamy, że wspomniany naming bardzo tu pasuje.

img

W języku białoruskim dziczką nazywane są dziko rosnące jabłka i gruszki.

Są rzadko spotykane, dlatego wzbudzają zainteresowanie i chęć spróbowania. Czyż nie jest to dobry początek dla nowego na rynku napoju?

Tak więc mamy produkt, mamy nazwę. Następnym etapem naszej pracy było opracowanie etykiety. Aby nie zgubić się na półkach sklepowych wśród innych napojów niskoalkoholowych, naszym zadaniem było nie tylko wyróżnić nowy produkt, lecz sprawić, by wzbudził on zainteresowanie wśród konsumentów.

Uwzględniając wszystkie życzenia Klienta, wydaliśmy stylową etykietę, odzwierciedlającą charakter i sedno nowego brandu — «DZICZKA».

img
img
img
img
img
img

Klient

DZIČKA

Usługi

Branding konsumencki

Brand naming

Etykieta

Data

Grudzień, 2021

Porozmawiajmy o interesach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Z reguły dzieje się to w ciągu dnia roboczego.

Hey, DAB!

Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgadzasz się z polityką prywatności