Koncepcja i design kalendarza na rok 2019 dla Badawczo-Produkcyjne Stowarzyszenie «Passat»

Kreatywność
Design
Układ
img

Gotowi na bycie pierwszymi

Idea kalendarza — zajrzeć do przyszłości, gdzie są realizowane najbardziej odważne marzenia BPS «Passat».
Rozwijając się, opanowując nowe technologie przyspieszamy upływ czasu. I jeśli dzisiaj realizujemy złożone projekty dla bardzo zróżnicowanych warunków i zadań technologicznych w różnych zakątkach świata, to jutro jak najbardziej jesteśmy w stanie opanować i wzbogacić surowce i minerały na innych planetach.

Pomysł, który na razie wydaje się być czymś w rodzaju science fiction, nie jest tak daleki od rzeczywistości: współcześni naukowcy na poważnie zastanawiają się nad możliwością wykorzystywania naturalnych zasobów naszych planetarnych sąsiadów. Bycie pierwszym w tej dziedzinie to cecha odważnych i pewnych siebie.

img

Kalendarz opowiada o dwunastu perspektywicznych obiektach wydobycia i opanowania naturalnych surowców i minerałów w Układzie Słonecznym (planety i ich największe księżyce: Jowisz, Saturn, Uran, Mars, Wenus, Merkury, Pluton, Księżyc, Io, Europa, Ganimedes, Kallisto, Deimos, Fobos i inne).

img
img
img
img
img
img

Każda strona kalendarza zawiera informację o planecie, jej cechach klimatycznych i wartości jej zasobów, a także ciekawostki na temat cennych zasobów tych planet, począwszy od ceny aż po historię ich odkrywcy.

img
img
img

Klient

NPO Passat

Usługi

Kreatywność

Design

Układ

Data

Grudzień, 2021

Porozmawiajmy o interesach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Z reguły dzieje się to w ciągu dnia roboczego.

Hey, DAB!

Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgadzasz się z polityką prywatności