Opracowanie aplikacji mobilnej dla treningu umysłu

Strony internetowe i aplikacje
Ilustracje
Prototypowanie
iOS
Mobilna aplikacja
Android
Maskotka
img

Brain Boosting App w App Store i Google Play

Aplikacja Brain Boosting App pozwala poszerzyć swoje horyzonty i wypełnić luki w wiedzy w zaledwie 15 minut dziennie. Wybierając w aplikacji 3 interesujące Cię tematy, możesz codziennie otrzymywać nowe informacje w postaci krótkich faktów. W taki sposób stworzysz swoją własną bibliotekę ulubionych faktów, a następnie możesz ułożyć wielką układankę wiedzy. Dzięki temu staniesz się osobą bardziej wykształconą i spojrzysz na świat w nowy sposób. Zaczniesz lepiej się orientować w skomplikowanych zagadnieniach, generować nowe pomysły, myśleć w sposób twórczy i swobodny oraz obiektywnie postrzegać codzienne wydarzenia.

Główny bohater — tukan Affi — jest nieodłączoną częścią osobno opracowanego design-systemu, z którego zmontowaliśmy aplikację. To właśnie on widnieje na znaczku aplikacji.

img
img

Prototyp

Aplikacja została zaprojektowana i zrealizowana w możliwie najbardziej natywny sposób dla obu platform.

img
img

Rejestracja

Oprócz standardowego potwierdzenia numeru telefonu do procesu rejestracji został podłączony etap wyboru interesujących tematów.

img

Pasek z faktami

Pasek prezentuje zbiór karteczek z krótkimi faktami wybranych tematów. Fakty można dodawać do „ulubionych”. Za codzienne poznawanie nowych faktów są przyznawane punkty bonusowe.

img

Sklep z kursami

Wszystkie dostępne tematy są zebrane i uporządkowane w sklepie z kursami. Każda tematyka ma swój własny kolor, co ułatwia poruszanie się po sklepie i odnajdowanie odpowiednich kursów.

img

Profil i ustawienia

W profilu aplikacji, oprócz danych użytkownika i statystyk, jest wyświetlana lista osobistych osiągnięć i ogólny ranking. W ustawieniach dostępnych jest wiele opcji, począwszy od zmiany zdjęcia profilowego i wyboru tematów, aż po włączenie trybu nocnego.

img

Ilustracje

W celu stworzenia kluczowych stron aplikacji i karteczek z osiągnięciami narysowaliśmy ponad 30 żywych i bardzo uroczych ilustracji z tukanem Affi i bez niego.

img
img
img
img

Klient

Affi Today

Usługi

Strony internetowe i aplikacje

Ilustracje

Prototypowanie

iOS

Mobilna aplikacja

Android

Maskotka

Data

Grudzień, 2021

Porozmawiajmy o interesach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Z reguły dzieje się to w ciągu dnia roboczego.

Hey, DAB!

Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgadzasz się z polityką prywatności