Redesign strony internetowej wydawnictwa Aversev

Strony internetowe i aplikacje
Sklep internetowy
Prototypowanie
Układ adaptacyjny
img

Aversev to największe wydawnictwo literatury edukacyjnej na Białorusi. Książki wydawnictwa obejmują wszystkie działy programu nauczania. Różnorodne publikacje są wygodne dla dzieci, rozwijają ich zainteresowania poznawcze i zdolności twórcze, uczą myślenia, kształtują gust literacki i przyczyniają się do wysokiej jakości i pomyślnego przygotowania do egzaminów i scentralizowanych testów.

Audyt i prototyp

Przeanalizowaliśmy wskaźniki Yandex Metrica, przeprowadziliśmy audyt techniczny witryny pod kątem poprawności kodu, sprawdziliśmy obecność certyfikatów SSL i szybkość witryny. Przeprowadzono analizę konkurencji w celu znalezienia skutecznych rozwiązań.

Na podstawie danych technicznych i analizy wizualnej stron stawiamy hipotezy, wdrażając je, możemy poprawić doświadczenia użytkowników i pozytywnie wpłynąć na działanie serwisu.

Na podstawie przeprowadzonej analizy opracowano czytelny prototyp. Dzięki niemu łatwo ocenisz funkcjonalność, rozmieszczenie bloków semantycznych oraz kompozycję wizualną elementów interfejsu.

img

Strona główna

Strona główna zawiera baner główny, aktualności z wydawnictwa, blok z kategoriami publikowanej literatury, aktualności i artykuły.

img

Katalog i karta produktu

Katalog posiada wygodny filtr, który pozwala szybko i łatwo znaleźć interesującą Cię literaturę, przestudiować popularne pozycje, oferty redakcyjne czy promocyjne.

img

Karta produktu zawiera jak najwięcej informacji. Szeroka funkcjonalność pozwala na pobieranie materiałów, oglądanie samouczków wideo i przystąpienie do testu, zakup papierowej lub elektronicznej wersji książki, zapoznanie się z metodami płatności i dostawy.

img

Złożenie zamówienia poprzez koszyk odbywa się kilkuetapowo: wprowadzenie danych kontaktowych, wybór formy płatności i dostawy. Możesz również samodzielnie odebrać towar w punktach odbioru, w tym celu możesz wybrać odpowiedni adres na mapie lub z proponowanej listy.

img

Klient

Aversev

Usługi

Strony internetowe i aplikacje

Sklep internetowy

Prototypowanie

Układ adaptacyjny

Data

Styczeń, 2023

Porozmawiajmy o interesach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Z reguły dzieje się to w ciągu dnia roboczego.

Hey, DAB!

Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgadzasz się z polityką prywatności